براساس قیمت (تومان)
دسته های محصولات
بر اساس برند کالا
قطر داخلی
قطر خارجی
عرض
کشور سازنده
نوع چنگ بلبرینگ
بر اسال نوع مصرف
جستجوی براساس کد روسی

نمایش 1 - 12 کالا از 119

در حال بارگذاری محصولات بیشتر

DKF

مقدمه

بلبرینگ برند DKF جز بهترین برند های آلمان است که با کیفیت بالا و قیمت مناسب توسط شرکت کامیارگستر خاورمیانه وارد شده و توسط این سایت فروخته میشود.

در قسمت زیر به بخشی از تاریچه این شرکت در خارج از ایران میپردازیم.

تاریخچه DKFL

شروع تاریخ کارکرد این شرکت در سال 1904 بوده. که با (Deutsche KugellagerFabrik (DKF) ) نام تاسیس شد.

درسال 1934 این شرکت به شرکتی با مسئولیت محدود تغییر یافت. و به مکان فعلی خود در شهر لاپزیک منتقل میشود.

کمی بعد از شروع تولید در قسمت های جدید این شرکت. از دویچه لوفت هانزا سفارشی از قبیل موتورهای دیزلی هواپیما و بلبرینگ های با کیفیت بالا دریافت میکند.

مشاغل اصلی این شرکت توسعه یاتاقان های شعاعی و رانشی . یاتاقانهای چهار نقطه و ویژه و همچنین تقاضای زیاد دویچه لوفت هانزا برای یاتاقان ها باعث افزایش تولید این شرکت شد.

در دهه 40 میلادی به مدت 10 سال توسط یک مدیر روسی اداره میشد.و

در سال 1955 این شرکت با (Wälzlagerwerk VEB) همکاری میکند. و  در 45 سال بعد به عنوان یکی از مشهور ترین برند های بین المللی در سرتاسر جهان سفارش میگیرد.

پس از اتحاد این دو شرکت ، شرکت (Wälzlagerwerk VEB) به یک شرکت گروهی به نام FAG تبدیل میشود.

سپس در سال 1993 در مساحت 14 هزار متر مربع شرکت KWR  تاسیس میشود.

بلبرینگ DKFL  در ایران

ما همیشه در سدد آن بودیم تا بهترین برند و با کیفیت ترین برند ها را به شما مشتریان ارائه دهیم. بنابراین برآن شدیم تا برندی با اصالت و با کیفیت را پس از مذاکرات بسیار با شرکت DKFL  آلمان به ایران وارد کنیم .

این برند اواسط 1397 توسط شرکت کامیارگستر خاورمیانه و گروه بازرگانی عدالتی معرفی شد و طی مدت کوتاهی به خاطر کیفیت بالا و قیمت مناسب نسبت به جنس های رقیب ، به راحتی در بازار ایران جز برند های محبوب شد.

هم اکنون انواع بلبرینگ این برند در سایت موجود میباشد و همچنین یاتاقان صنعتی و یاتاقان های UCP نیز به این موارد به تازگی اضافه شدند.