براساس قیمت (تومان)
دسته های محصولات
بر اساس برند کالا
قطر داخلی
قطر خارجی
عرض
کشور سازنده
نوع چنگ بلبرینگ
بر اسال نوع مصرف
جستجوی براساس کد روسی

نمایش 1 - 10 کالا از 10

در حال بارگذاری محصولات بیشتر

D-TEC

بلبرینگ برند D-TEC ارزش برتر برای مارک تجاری Gulf Global Bearings FZE است. یاتاقان ها در کارخانجات معتبر ISO در چین و هند تولید می شوند. و با انطباق طراحی پارامترهای کیفیت ABEC-1. و پوشش محدوده ی در حال توسعه به طور مداوم گسترش می یابند.

بلبرینگ شیارعمیق D-TEC

تکنسین های ماهر و مهندسین با تجربه در شرکت Gulf Allround Bearings FZE .هر نوع کامیون D-TEC را بررسی می کنند.تا مطمئن شوند که محصولات با استانداردهای و استانداردهای دقیق کیفیت مواجه می شوند. با بازخورد ثابت به تامین کنندگان ما. ما قادر به تولید bearings با کیفیت ثابت و قابل اعتماد. و به طور مداوم بهبود محصولات به نیازهای بازار است.

بلبرینگ جهانی در خلیج فارس FZE مالک و تنها توزیع کننده. جهانی برای بلبرینگ D-TEC است. ما گواهینامه EN ISO 9001: 2008 به طور خاص برای توزیع، ساخت (برون سپاری) و بازرسی کیفی بلبرینگ های D-TEC بدست آورده ایم.

از زمان عرضه بلبرینگ D-TEC بیش از 5 سال پیش از موفقیت فوق العاده ای برخوردار بوده ایم. رشد واقعی درمورد نام تجاری D-TEC به چشم انداز ما این است که مشتری را با یک محصول ارائه می دهد که ارزش پول و کیفیت قابل اعتماد را با قیمت بسیار مناسب ارائه می دهد.

مزیت ذاتی مدل زنجیره تامین ما اطمینان می دهد که تمام محدوده ی بلبرینگ های D-TEC را در آماده به کار در تمام زمان ها نگهداری می کنیم و در 24 ساعت پس از تأیید سفارش در دسترس قرار می گیریم.

اطلاعات بیشتر در مورد بلبرینگ D-TEC را می توان با تماس با دفاتر GWB دریافت کرد.

منبع : https://aembearings.ir