براساس قیمت (تومان)
دسته های محصولات
بر اساس برند کالا
قطر داخلی
قطر خارجی
عرض
کشور سازنده
نوع چنگ بلبرینگ
جستجوی براساس کد روسی

نمایش 1 - 3 کالا از 3

در حال بارگذاری محصولات بیشتر

DPIGOLD

بلبرینگ برند DPI GOLD نوع با کیفیت بیشتر برند DPI است که با این نام شناخته میشود.

این نام معمولا در سری 22 و 6 هزاری به کار میرود.

تولید شده از سال ۱۹۸۳. GWD تولید کننده بلبرینگ و یاتاقان های DPI است. کارخانجات بلبرینگ DPI ابتدا در سال ۱۹۸۳. در پونه ی هند افتتاح شد. این شرکت شروع به تولید بلبرینگ نمود و پس از آن در مدت کوتاهی تبدیل به یکی از بزرگترین تولید کنندگان تخصصی بلبرینگ های دو تکه خودرویی با کیفیت بالا گردید. این شرکت نام خود را در بورس اوراق بهادار بمبئی در سال ۱۹۸۵ ثبت کرده است. بلبرینگ DPI به عنوان یکی از تولید کنندگان برتر بلرینگ های دو تکه ی خودرویی در هند شناخته می شود. این شرکت برای اولین بار صادرات بلبرینگ را با صادرات به بازارهای خاورمیانه و آمریکای جنوبی در سال ۱۹۹۴ آغاز کرد.

امروزه و پس از ۳ دهه ، DPI به یکی از بزرگترین برندهای بلبرینگ ساخت هند .در سراسر جهان شناخته می شود. این شرکت بلبرینگ و سایر محصولات DPI را به بیش از ۵۰ کشور دنیا صادر می کند. تمام تولیدات ابن شرکت ماحصل بیش از ۴۰ مرکز تولیدی در سراسر جهان است. تمام محصولات این شرکت مطابق با آخرین استانداردهای ISO می باشد. و محصولات DPI حدود ۳۵۰۰ نوع بلبرینگ صنعتی، کشاورزی و خودرویی را پوشش می دهد.
“شعار” گروه DPI این است .که موفقیت نیازمند ایجاد رابطه ی دوطرفه ی همکاری بر پایه ی سود دوطرفه است. این شعار و رمز کار با کمک مشتریان برای یافتن راه حل سریع و فوری برای نیازهای هر بازار بدست می آید. راه حل هایی که بوسیله ی خلاقیت و بکارگیری محصولات باکیفیت بدست می آید.