روش‌های ارسال

سرعت خرید را لمس کنید

در روزهای عادی، سفارش‌ طبق رویه‌های زیر ارسال می‌شود. در شرایط ویژه مانند جشنواره‌ها یا روزهای شلوغ و پرازدحام مانند اسفند ماه، برحسب روش و محل دریافت سفارش، زمان ارسال متفاوت است و امکان دارد، طبق رویه‌های زیر صورت نگیرد.

فروشگاه تخصصی بلبرینگ عدالتی با شرایط ارسال سریع‌ و پرداخت در محل، لذت خریدی متفاوت را برای شما فراهم کرده است. در حال حاضر طرح تحویل اکسپرس در مشهد فعال شده است، اما به زودی شهرهای دیگر با را هم پوشش می‌دهد.

مشهد :

سفارش‌ها در شهر مشهد مطابق بازه زمانی که مشتریان هنگام ثبت سفارش انتخاب می‌کنند، تحویل داده خواهد شد. همچنین امکان تحویل سفارش در همه روزهای هفته وجود دارد و سفارش‌‌‌‌های با ارزش بیش از پنج میلیون تومان در شهر مشهد رایگان ارسال می‌شوند. توجه داشته باشید که برای مشهد فاکتور های زیر یک میلیون تومان توسط سایت تایید نخواهد شد

توجه : در روز های جمعه شعبه مرکزی ما از ساعت 9 تا 14 باز است و شما میتوانید حضوری خرید خود را انجام دهید.

 

سایر شهرستان ها:

ارسال کالا به باربری هر روز یک ساعت قبل از تایم اتمام کار در انبار ما ساعت 7 بعد از ظهر ( ماه رمضان : ارسال کالا ساعت 6 بعذ از ظهر ) روز های غیر تعطیل انجام میشود.

همچنین ارسال کالا به ترمینال نیز در ساعات 12 ظهر و 6 بعد از ظهر روز های غیر تعطیل صورت میگیرید.

زمان و قیمت ارسال کالا به فاصله شهر شما و نوع ارسال کالا ( باربری – ترمینال ) تعیین میشود.

زمان حدودی  ارسال کالا از مشهد به تهران  بین  1 تا 2 روز اصفهان بین 3 تا 4 روز تبریز بین 4 تا 6 روز میباشد.

توجه : ارسال سفارش در روز جمعه بعد از ساعت 12 انجام نمیشود هم چنین برای شهرستان ها فاکتور های زیر مبلغ سه میلیون تومان توسط سایت تایید نخواهد شد.

 

ارسال از طریق پست یا تیپاکس:

این حالت فقط برای فاکتور های بالای سه میلیون و آیتم های کوچک میباشد.

شما بعد از واریز مبلغ رسید تپیکاس را از طریق واتس اپ یا پیامک دریافت میکنید و میتوانید از طریق سایت مربوطه به هرکدام زمان رسید کالا خود را پیگیری کنید.

 

5/5 - (1 امتیاز)