انبار ما در مشهد

توضیحات شرکت

 

تاریخچه بلبرینگ عدالتی

فعالیت بلبرینگ عدالتی از دهه چهل شمسی (بیش از نیم قرن) با فروشگاه جهان بلبرینگ آغاز شد، اقای هاشم عدالتی میرنامی جهان بلبرینگ را گسترش داد و پس از زمان کوتاهی جهان بلبرینگ به عنوان اولین توزیع کننده ابلبرینگ در ایران شناخته شد. فعالیت این فروشگاه از دهه هفتاد شمسی توسط پسران ایشان گسترش چشم گیری یافت و وارد حیطه واردات گردید.

WhatsApp Image 2020 12 19 at 10.40.22 1 1024x768 1

تاریخچه سایت AEMBearings

سایت AEM Bearings از 28 شهریور 96 با هدف افزایش اطلاعات بلبرینگ فروشندگان و مشتریان و ارائه خدمات درباره بلبرینگ توسط ابوالفضل عدالتی تاسیس شد. طبق آمار سایت الکسا ( سایت جهانی بررسی رنکینگ سایت ها ) این سایت توانسته با توضیحات کاملا تخصصی خود در بهترین رنک جای بگیرد. سایت هم اکنون در رده بندی ایران از 200 هزار سایت رتبه ی 45 هزار را دارا می باشد که این پیشرفت چشمگیر سایت در مقابل سایت های همکار میباشد. سایت AEM Bearing توضیحات درباره بلبرینگ ، معرفی برند های بلبرینگ، معرفی انواع بلبرینگ پسوند ها ،معرفی کارخانه جات بلبرینگ و هرگونه آموزش درباره بلبرینگ را به شما عزیزان ارائه میدهد.

تاریخچه سایت EdalatiBearings.com

سایت بلبرینگ عدالتی با هدف ایجاد سایت فروشگاهی تخصصی برای بلبرینگ راه اندازی شد.

این سایت با پشتوانه تجربه بیش از نیم قرن که از شادروان بزرگ خاندان، آقای هاشم عدالتی میرنامی شروع و با قدم نهادن دیگر اعضاء خانواده در اینکار خانوادگی تا کنون ادامه یافته نشت گرفته است . این سایت به منظور حذف واسطه گری و بر مبنای فروش مستقیم کالا از وارد کنندگان معظم و تولیدکنندگان بزرگ و به نام به دست مصرف کننده و برپایه تجارت الکترونیک و فروش آنلاین انواع بلبرینگ و رول بیرینگ و یاتاقان آغاز به کار نموده است.

ما همواره با تکنولوژی و برنامه نویسی پیشرفته قادر به سیستم حرفه ای ثبت و بروزرسانی محصولات میباشیم که این موضوع باعث بروز بون همیشه قیمت ها نیز میشود.

این سایت با همکاری سایت AEMBearings و توسط گروه طراحی سایت AEM به مدیریت ابوالفضل عدالتی میرنامی اداره میشود. تمامی محصولات سایت از نظر اطلاعات تخصصی تا جای ممکن در بیشترین حالت ممکن است تا مشتریان بتوانند با اطلاعات کامل محصول را انتخاب و خریداری نمایند.

نمایشگاه بین المللی

اینستاگرام ما


[instagram-feed feed=1]

فروشگاه های ما

امتیاز page

تماس با ما